O mnie


Kim jestem? Już dorosłą, nieśmiałą szarą myszką i realistką, która próbuje patrzeć na świat bardziej optymistycznie. Jestem molem książkowym i kocham wszystko, co z książkami związane. Uwielbiam biblioteki i to stamtąd pochodzi wiele przeczytanych przeze mnie książek. Oprócz czytania lubię też: rockową muzykę, jazdę na łyżwach, owocowe herbaty, kosmetyki i zwierzęta, a w szczególności psy. Uwielbiam ciszę i spokój oraz moje łóżko, w którym najlepiej mi się czyta. Jestem typem samotnika i dobrze mi z tym. Staram się cieszyć z każdej małej rzeczy i jak najlepiej wykorzystywać każdy dzień.

Dlaczego założyłam bloga?
Chcę dzielić się ze swoją pasją z innymi osobami, które tak jak ja kochają książki. Blog jest dla mnie miejscem, w którym mogę się wyżyć na niezbyt udanych książkach albo wychwalać i polecać pozycje warte uwagi.

Co znajdziesz na blogu?
Jestem otwarta na wszystkie gatunki, ale najczęściej zaczytuję się w kryminałach, thrillerach, horrorach oraz powieściach science-fiction. Nie brakuje także powieści dla młodzieży. Moi ulubieni autorzy to: Tess Gerritsen, Olga Rudnicka, Jodi Picoult, John Green i Simon Beckett. Lubię ambitne książki, które mogą coś wnieść do mojego życia. Nie skupiam się tylko na nowościach. Wręcz przeciwnie! Wiele książek, które opisuję, wygrzebuję z bibliotek. Na blogu znajdziesz też posty związane z nauką języka angielskiego. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem profesjonalistką (ani humanistką); piszę krótko, z pewnością popełniam wiele błędów, ale staram się jak mogę.

Znajdziesz mnie tutaj:
Lubimy czytać 
Facebook 
Filmweb

Masz jakieś pytania? Chcesz mnie bliżej poznać?
Zachęcam do kontaktu: agnik56@onet.pl

2 komentarze :

 1. Witam serdecznie. Jestem autorką kilkunastu powieści, chętnie zapoznałabym się z Pani opinią na temat moich książek. Ale póki co dysponuję e-bookami. Oscyluję w tematyce, która myślę trafi do Pani, od fantazy, grozę po miłość. Pozdrawiam serdecznie. Tak na marginesie, mam wrażenie, że już Panią skądś "znam" Jako autorka i ja zostałam przyjeta do POLACY NIE GĘSI...Może stąd się "znamy"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,
   proszę pisać na adres e-mail(karen15@onet.pl). Możliwe, że kojarzy mnie Pani z wyzwania Polacy nie gęsi, bo faktycznie biorę w nim udział.

   Usuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka